Pop-up museum

Grote belangstelling voor pop-up museum in Beilen 

Aan ‘t Spiek en de Leliestraat in Beilen konden kunstliefhebbers woensdag 16 april unieke meesterwerken bewonderen. Bij het pop-up museum van integraal kindcentrum G.A. de Ridder was een brede collectie van verschillende kunststijlen, technieken en artiesten te zien. Vol verwondering bekeken bezoekers de tentoonstelling met uitzonderlijke kunstwerken van kinderen.

De afgelopen drie weken stond het IKC in het teken van het project Kunst. Vanaf de kinderopvang tot en met groep 8 gingen kinderen aan de slag met eigen kunstcreaties. Tijdens het project kwamen verschillende werkvormen, stromingen en kunstenaars aan bod. IKC-directeur Albert Elken is trots op het resultaat van het project. “De kinderen hebben vol passie aan hun creaties gewerkt en fantastische kunstwerken gemaakt. De tentoonstelling en grote opkomst van ouders, verzorgers en belangstellenden is de kers op de taart.”

In het pop-up museum konden bezoekers een kijkje nemen in verschillende toonzalen. Mensen konden onder andere abstracte kunst, impressionistische kunst en ambachtelijke kunst aanschouwen. Er waren schilderijen, boetseercreaties, timmerkunstwerken, kledingstukken, portretten en nog veel meer. Kinderen van integraal kindcentrum G.A. de Ridder blijken talentvolle kunstenaars te zijn!

 

Recente berichten
Call Now Button