Servicebureau

Het servicebureau ondersteunt de integrale kindcentra van Kits Primair op het gebied van: Administratie kinderopvang, Administratie onderwijs, Communicatie, Facilitaire diensten, Financiën, ICT, Lifestyle, Personeelszaken, Telefonie, Zorg.

Personele bezetting

Herman Gebben
Directeur-bestuurder
Aanwezig op maandag/vrijdag
herman.gebben@kitsprimair.nl

Petra Mulder
Manager Kinderopvang
Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag
petra.mulder@kitsprimair.nl

Marije van Bloemendaal Bos
Kwaliteitsmedewerker Onderwijs
Aanwezig op maandag/woensdag
marije.van.bloemendaalbos@kitsprimair.nl

Henno ten Hoor
Hoofd Administratie
Aanwezig op maandag/donderdag
henno.ten.hoor@kitsprimair.nl

Jeanine Bijstra
Hoofd Facilitaire Zaken
Aanwezig op maandag/vrijdag
jeanine.bijstra@kitsprimair.nl

Ina Doldersum
Medewerker Financiële Administratie
Aanwezig op maandag/woensdag
nota@kitsprimair.nl

Roxàna Brandes
Medewerker Communicatie
Aanwezig op maandag, woensdagochtend en donderdag
communicatie@kitsprimair.nl 

Grietje Meinen
Personeels- en Salarisadministratie
Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag
po@kitsprimair.nl

Diana Eleveld
Medewerker Backoffice KO
Aanwezig op maandag/vrijdag
Diana.Eleveld@kitsprimair.nl

 

Janet Vermonden
Medewerker Backoffice KO
Aanwezig op maandag/donderdag
kinderopvang@kitsprimair.nl

Jannie Oostra
Medewerker Backoffice KO
Aanwezig op maandag, dinsdag, woensdagochtend en vrijdag
kinderopvang@kitsprimair.nl

Nicole de Groot
Bovenschools Zorgcoördinator
Aanwezig op dinsdag
zorg@kitsprimair.nl

Marga Heres
Lifestyle
Aanwezig op maandag en donderdag
marga.heres@kitsprimair.nl

Frank Klein
Lifestyle
Aanwezig op maandag/vrijdag
frank.klein@kitsprimair.nl

Yvonne Kamp
Pedagogisch coach KO
Aanwezig op dinsdag/donderdag
yvonne.kamp@kitsprimair.nl

Ronald Bakker
Bovenschools ict-er
Aanwezig op maandag/vrijdag
helpdeskict@kitsprimair.nl

Anita Meilof
Centrale schooladministratie
Aanwezig op woensdag en vrijdag
csa@kitsprimair.nl 

Hetty Bos
Centrale Schooladministratie
Aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag
csa@kitsprimair.nl

Ingrid Greijer
Orthopedagoog
Aanwezig op 
ingrid.greijer@kitsprimair.nl

Sabrina Lohr
Orthopedagoog
Aanwezig op maandag en dinsdag
sabrina.lohr@kitsprimair.nl

Priscilla Touwslager
Bestuurssecretaris
priscilla.touwslager@kitsprimair.nl

Henriëtte Moes
Kwaliteitsmedewerker Kinderopvang
Aanwezig op 
henriette.moes@kitsprimair.nl

kp-bestuursplaat-kl
Call Now Button